IDET 2013

duben 2013

Stejně jako na minulém ročníku v roce 2011, tak i letos se naše firma bude aktivně prezentovat na mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2013. Co bude na našem stánku k vidění?

Představíme vám naše řešení MESH sítí pro nasazení v taktických podmínkách a  nejnovější trendy v oblasti kryptografických prostředků. Představíme i letošní novinku ISE 2013, videokonferenční kodek LifeSize Smart VideoTM  Icon600 a řadu dalších řešení. Těšíme se na vaši návštěvu, pavilon P, stánek 079. Nezapomeňte, IDET se koná na brněnském výstavišti již od 22. května 2013. 


zpět »

Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.