Spuštění nových stránek - videokonference LifeSize

březen 2014

Proč spouštíme nový web? Poptávka po informacích z oblasti videokonferencí je velmi častá a publikovaných informací je nepřeberné množství. Pro začátečníky se mohou pojmy jako je například kodek, zobrazovač, multipoint, streaming, a tak podobně, zdát jako něco nesrozumitelného a těžce pochopitelného. Tyto stránky mají mají být Vaším průvodcem, chtějí Vám usnadnit orientaci v existující džungli videokonferenčních názvů.

Problémem mnohých může být také otázka, pro jakou značku a pro jakého poskytovatele či servisní organizaci se rozhodnout? I v tomto ohledu Vám tyto stránky chtějí být užitečným pomocníkem. Jednoduchým vysvětlujícím jazykem jsme se zde pokusili popsat principy videokonferencí, možnosti uplatnění konferencí v běžném životě, jedinečnost řešení LifeSize a dlouholetou zkušenost firmy ATS-TELCOM PRAHA a.s.

Nové stránky naleznete na adrese www.atskonference.cz.


zpět »

Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.