Nové produkty LifeSize

květen 2014

Dne 30.dubna 2014 oznámila společnost LifeSize uvedení nových produktů na trh. Jedná se o nové Smart Video LifeSize  Icon 800, nová LifeSize Camera S, LifeSize Link Adaptér a nové LifeSize UVC 3380.

V kostce:

LifeSize Icon 800 je videokonferenční kodek – end point, určený do velkých zasedacích sálů a jednacích místností. Je uzpůsoben pro umístění do rackových skříní. Jednou z hlavních předností jsou 4 video vstupy. Více se dozvíte zde.

LifeSize Camera S je nová kamera, určená zejména pro malé zasedací místnosti a kanceláře. Disponuje skvělou optikou s optimalizací obrazu při nízkém osvětlení a s podporou Full HD 1080p60. Víze se dozvíte zde.

LifeSize linkový adaptér je určený pro připojení mezi LifeSize kodekem a telefonem Phone 2nd generation nebo MicPodem. Tato vzdálenost nově může být až 61 metrů.

Poslední zveřejněnou novinkou je nový UVC server – hardware s označením LifeSize UVC 3380. Tento hardware je možno použít pro instalaci UVC platformy. Více technických detailů k serveru LS UVC 3380 naleznete zde.


zpět »

Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.