Plnohodnotné cloud řešení videokonferencí

červen 2014

Koncem května 2014 představil LifeSize vskutku revoluční řešení videokonferencí. Jedná se o plnohodnotný cloud, který se otevírá všem zájemcům o videokonference. Společnost ATS-TELCOM PRAHA a.s. nezůstává pozadu a je v současné době jedním z mála partnerů LifeSize, který cloudové řešení nabízí. V těchto dnech probíhají jednání pro poskytnutí demo platformy tak, abychom našim zákazníkům mohli předvést cloudovou videokonferenci v plném lesku.

V nejbližších dnech začne fungovat tlačítko pro stažení trial verze na našich stránkách. Na tuto skutečnost budete upozorněni v dalším příspěvku.


zpět »

Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.