Novinky - videokonference Lifesize

leden 2015

Jak bylo oznámeno už na začátku ledna 2015, Lifesize přichází se začátkem roku s novinkami v oblasti videokonferencí. Tentokrát se Lifesize zaměřil na malé zasedací místnosti a větší kanceláře. Novinky jsou: Lifesize Icon 400 a Lifesize Icon Flex.

Lifesize Icon 400 je kompaktní řešení, kde kamera je součástí kodeku. Zařízení na přenos zvuku si můžete vybrat. Volba je na vás, zda postačí jednoduchý mikrofon MicPod, nebo vsadíte na komfortní ozvučení pomocí audio zařízení s dotykovým ovládáním a krystalicky čistým zvukovým projevem Lifesize Phone. Pokud Lifesize Icon 400 použijete spolu s Lifesize Cloud službou, získáte velmi účinný nástroj pro vaše podnikání a obchodní aktivity.  Více se dozvíte na stránkách zde.

Lifesize Icon Flex poskytne užitečné služby všem lidem i zasedacím místnostem, bez ohledu na to, jaké videokonferenční prostředí používají. Lifesize Icon Flex je zařízení, které se přes USB konektor připojí k vašemu PC nebo Mac, ať už pro komunikaci používáte jakékoliv prostředí - MS Lync, Google Hangouts, Lifesize Cloud nebo Cisco Jabber. Toto zařízení garantuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku a přemění vaši osobní videokonferenci v počítači na videokonferenci pro malé týmy. Pro více informací klikněte sem, a nebo nás kontaktujte pomocí formuláře.


zpět »

Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.