Rozšíření portfolia - produkty firmy EPSON

leden 2015

Společnost ATS-TELCOM PRAHA a.s. zařadila do svého portfolia produkty dalšího světového výrobce. Jedná se o firmu Epson, jehož výrobky naše firma teď prodává napřímo - a tím i za velmi výhodné ceny. Vycházíme tím vstříc zákazníkům, kteří tyto výrobky často poptávali v souvislosti s videokonferencemi. Nabízené produkty firmy Epson dokáží prezentovat (nejen) videokonference pomocí projektorů s vysokým rozlišením a s vynkající kvalitou obrazu, barev a kontrastu. V našem portfoliu produktů Epson musíme zdůraznit zejména interaktivní projektor s krátkou projekční vzdáleností EB-1430Wi. Více informací k tomuto produktu naleznete zde.

Epson


zpět »

Co se u nás nebo ve světě stalo zajímavého?

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.