Bezpečnost silničního provozu

Máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti bezpečnosti silničního provozu a disponujeme týmem kvalitních pracovníků, kteří zajišťují potřebný servis a školení pro naše zákazníky (Policie ČR, Vojenská policie ČR, obecní policie měst a obcí).

 

Logo Policie ČR

Nabízíme prostředky pro zvýšení bezpečnosti silničního provozu.

Jedná se především o:

  • laserový rychloměr nové generace TruCAMMěření propustnosti autoskel
  • měřič světelné propustnosti autoskel WTM

 

Měřič světelné propustnosti autoskel WTM je novinkou na našem trhu. Cílovými zákazníky jsou především Policie ČR a Stanice technické kontroly. Přístroj změří míru propustnosti autoskel během okamžiku.

 

Laserový rychloměr TruCAM umožňuje nejen automatické měření překročení povolené rychlosti, ale dokumentuje i ostatní přestupky proti silničnímu zákonu, jako je například jízda na červenou, nesprávné předjíždění, telefonování za jízdy, bezpečnostní pásy atd. Výsledkem je barevný videozáznam, popř. fotografie situace.

Měření rychlosti

Uvedené produkty jsme schopni na požádání předvést ve vašem regionu.

Základem bezpečnosti je prevence

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.