Oficiální stránky společnosti ATS-TELCOM PRAHA a.s.

Vítejte na stránkách společnosti ATS-TELCOM PRAHA a.s.
Naše společnost je na trhu již od roku 1994. Svou obchodní činnost jsme zahájili jako společnost se specializací na výstavbu a údržbu rozsáhlých rezortních a podnikových telekomunikačních sítí na technologii společnosti Alcatel. Mezi naše největší zákazníky patří Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra, pro které jsme vybudovali kompletní telekomunikační infrastrukturu.

Od vzniku společnosti se naše portfolio výrazně rozšířilo. Naším primárním zaměřením zůstávají i nadále telekomunikace, avšak dnes se orientujeme především na bezpečnost a zabezpečení přenosu informací. V našem portfoliu jsou zařízení pro utajený certifikovaný i necertifikovaný přenos dat, IDS/IPS systémy, firewally a v neposlední řadě i úpravy komerčních zařízení pro certifikaci dle TEMPEST standardů.
V posledních letech se orientujeme na bezdrátové WLAN a MESH technologie určené pro nasazení v mobilním prostředí.

ATS-TELCOM PRAHA a.s. - Official Pages

Welcome to official pages ATS-TELCOM PRAHA a.s. telecommunication company
Our company is operating on the market already since the year 1994. We have started our activities as a company specialized on building and maintenance of large departmental and company telecommunication networks, based on technology of the company Alcatel. Some of our major customers are the Czech Ministry of Defense and Ministry of Interior, for whom we have built a complete digital telecommunication infrastructure.

Times are changing, and therefore we too comply with the market requirements. We become a system integrator with orientation on state administration customers. Our primary focus remain telecommunications, but with an emphasis on security and information transfer safeguarding. We do not stick to one producer only. We are open to new technologies from different producers, which we select carefully, which enables higher variability by fulfillment of customer requirements.

    We offer:

  • System integration, management and ICT consulting services
  • Telephone and data infrastructure development
  • Communication infrastructure
  • Videoconferencing systems
  • more...

News

září 2012

Workshop Alcatel-Lucent 2012

Ve dnech13. a14.9 se uskutečnil společný workshop ATS-TELCOM PRAHA a.s. a společnosti Alcatel-Lucent v naší brněnské pobočce. Firma zapůjčila…

březen 2012

Stali jsme se business partnery společnosti LifeSize

V březnu 2012 byla podepsána dohoda o obchodní spolupráci mezi firmou LifeSize a ATS-TELCOM PRAHA a.s. Naší firmě se tím rozšířilo portfolio…

Naší prioritou je Vaše spokojenost.
Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu.
Spolehlivé přenosové prostředí
Komunikace od A do Z
Komplexní řešení integrace ICT, řízení projektů dle standardů, zajištění bezpečnosti dat a IS, analýzy a optimalizace podnikových procesů.
Nabídka technologií od firmy THALES Norway AS a SECTRA Communications AB
Non-stop 24/7
Kompletní služby od návrhu po realizaci

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.