Speciální úpravy telefonů

 

IP/SIP telefony splňující požadavky na zařízení s ochranou před nežádoucím odposlechem.

Vzhledem k tomu, že se zabýváme problematikou zabezpečené komunikace, nabízíme i koncové systémy v provedení, které snižuje parazitní elektromagnetické vyzařování a ztěžuje možnost odposlechu. Řešení vychází ze standardů NATO SDIP-27 a SDIP-29, námi nabízená zařízení svými parametry splňují požadavky dle normy SDIP-27 Level B. Jejich instalace se předpokládá do zóny 1 dle normy NATO SDIP-28.

 

Základem našich úprav je použití kvalitních IP/SIP telefonů, které jsou vhodné pro nasazení v utajených sítích. Do zařízení se implementují prvky, které zabraňují nežádoucímu vyzařování. Na závěr je telefon podroben laboratorní testům, které ověří funkčnost a vlastnosti našeho řešení.

 

Naši návrháři jsou připraveni vámi požadovaný IP/SIP telefon upravit pro provoz v zabezpečených sítích.

 


Boční pohled        Přední pohled        Detail připojení        Pohled z boku


SIP telefon INNOVAPHONE IP232 vybaven zvýšenou ochranou proti odposlechům 


Tempestované telefonní přístroje

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.