Videokonference

Nová nabídka v portfoliu našich služeb: Videokonferenční spojení.

Na požadavky zákazníků jsme reagovali zavedením nového produktu - videokonference. Stali jsme se obchodním partnerem firmy Lifesize. Máme možnost nabídnout vám kompletní kolekci videokonferenčních prostředků v HD a FullHD kvalitě. Výrobky prodáváme, pronajímáme, zajišťujeme návrh, výstavbu, odborný servis, zaškolení personálu. Provádíme také předváděcí akce, kde ukážeme snadnost začlenění videokonferenčních systémů do vaší IT infrastruktury a jednoduchost obsluhy.

 

Technické detaily, popis a vysvětlení principů videokonferencí Lifesize najdete na našich specializovaných webových stránkách www.atskonference.cz. 

 

Získali jsme certifikace Obchodní a Technický profesionál.

lifesize saleslifesize technical

 

Videotechnologie mění způsob komunikace mezi lidmi. Zkracuje vzdálenosti a šetří čas.

 

Zvládnout více

Jak pracovat efektivněji a zrychlit své podnikání? Využitím bohaté možnosti interakce při komunikaci tváří v tvář, odstraněním neurčitostí a nejednoznačností doprovázejících e-mailovou a telefonickou komunikaci. Sdílejte prezentace, dokumenty a multimedia se všemi účastníky ve stejném čase, umožněte kolegům rozptýleným po celém světě mnohem efektivnější spolupráci.

 

Cestovat méně

Místo plýtvání časem na letištích a v dopravních prostředcích se můžete během několika vteřin spojit se svými kolegy po celém světě. Buďte v kontaktu s obchodními partnery z nejrůznějších lokalit, aniž byste opustili svou kancelář. Je to snadné, finančně nenáročné a nevyžaduje to rozsáhlé plánování ani odborné znalosti.

 

Být při tom

Lifesize kombinuje bezprostřední videokonferenční zážitek s mnoha funkcemi a poskytuje výkonné, flexibilní a snadno použitelné komunikační řešení. Díky obrazu a zvuku s vysokým rozlišením poskytují všechny produkty Lifesize videokonferenční kvalitu, která zprostředkuje autentický zážitek, při němž mají uživatelé pocit, jako by byli s kolegy v jedné místnosti. 

  

Konference v HD kvalitě

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.