Počítačové sítě

Kvalitní a spolehlivá datová přístupová infrastruktura je nezbytný základ jakéhokoliv IT řešení. Při stále rostoucích požadavcích na flexibilitu, univerzálnost, bezpečnost a dostupnost uživatelů i služeb rostou i nároky na přístupové datové sítě. Navrhujeme jak ethernetové přístupové sítě využívající pevnou metalickou/optickou infrastrukturu, tak i profesionální bezdrátové sítě Wi-Fi. Speciálně jsme schopni nabídnout i pří

stupové sítě s prvky technologie DSL, pomocí kterých je možné využít stávající metalické párové vedení. V praxi se nejčastěji setkáváme s koenzistencí různých typů přístupových sítí, kdy zákazník má vybudovanou strukturovanou kabeláž a chce využít profesionální Wi-Fi jako doplnění stávající infrastruktury. Vysokého stupně mobility samozřejmě nelze dosáhnout klasickými drátovými sítěmi. V nových budovách je přístup spíše opačný, kdy se metalické/optické přístupové sítě využívají jako doplnění (serverovny, datová centra, pevné stolní PC, apod...) bezdrátové infrastruktury.

 

 Potřebujete mít pro svou práci:

 • email, kalendář, kontakty?
 • sdílet dokumenty s kolegy?
 • spolupracovat v týmu?
 • přístup do informačního systému společnosti?
 • využívat účetní systémy, apod.?

 

Chcete zefektivnit práci vašich zaměstnanců a především snížit vaše náklady

na vybudování nové nebo rozšíření stávající sítě?

 

Máte více poboček a chcete mezi nimi zajistit mobilitu?

 

 Nabízíme

komplexní datové přístupové sítě navrřené podle konkrétních potřeb zákazníka, které mohou být sestavené z těchto prvků a technologií:

 

"Klasické" přepínače (switch) a směrovače (router)

Nabízíme produkty v úrovních L2, L2+ i  L3. Přepínače jsou stohovatelné nebo nabízí modulární šasi. Je samozřejmě možné využívat rychlosti od 10Mbit/s po 10GE. Dané typy nabízí řešení pro oblasti Edge, Aggregation i Core. Jedná se o produktovou řadu Alcatel-Lucent OmniSwitch.

 

Bezdrátové přepínače pro WLAN (WiFi) sítě

Moderní profesionální bezdrátové přístupové sítě založené na technologii podporující standardy Wi-Fi 802.11a,b,g,n, které splňují nejnáročnější požadavky. Námi navrhované bezdrátové přístupové sítě jsou rychlé (až 600Mbit/s), stabilní, vždy dostupné a oproti ostatním dosahují naše sítě vysokého stupně zabezpečení s centrálním řízením a správou. S našimi nejnovějšími přístupovými body můžete zajistit pokrytí ve více různých frekvenčních pásmech, což výrazně zvyšuje robustnost a bezpečnost sítě při minimálních nákladech.

Propojením námi navrhovaných sítí vzniká homogenní síť, kde ani nepoznáte, kde jste připojeni a přitom máte na svém tabletu, notebooku či mobilním telefonu k dispozici široké spektrum služeb jako u svého stolního PC. Bezdrátové přístupové body, které také nabízíme pro komplexní bezdrátové řešení, jsou malé, lehké, snadno a bezpečně rozmístitelné kdekoliv budete potřebovat. Jsou k dispozici typy pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o produktovou řadu Alcatel-Lucent OmniAccess.

 

 

 

                         Wi-Fi

mobilní - moderní - dostupná - univerzální - spolehlivá - efektivní - bezpečná

 

Každý vyžaduje jiný stupeň mobility, má jiné nároky na síť, a proto i náš přístup je velmi individuální a každé řešení je originální.

 

 

 

 

 Získáte

 • individuální přístup
 • hospodárné a efektivní řešení navržené přesně podle vašich požadavků
 • mobilitu uživatelů
 • efektivní využití stávajících metalických vedení
 • dostupnost a uživatelský komfort
 • zabezpečení informací i uživatelských zařízení
 • univerzálnost
 • centrální správu a dohled

 

Datové infrastruktura vyžaduje také nástroje pro správu a dohled.

 

Vzájemné propojení

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.