O nás

Naše společnost je na trhu již od roku 1994. Svou obchodní činnost jsme zahájili jako společnost se specializací na výstavbu a údržbu rozsáhlých rezortních a podnikových telekomunikačních sítí na technologii společnosti Alcatel. Mezi naše největší zákazníky patří Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra, pro které jsme vybudovali kompletní telekomunikační infrastrukturu.

 

Dalšími významnými zakázkami bylo vybudování historicky prvních komunikačních spojů mezi stávajícími a novými členy NATO, výstavba a propojení technických prvků objektové bezpečnosti na některých českých ambasádách v zahraničí, výstavba a údržba telekomunikačních sítí pro NATO, výstavba sítí v zemích jako jsou Katar, Keňa, Pákistán, Bosna a Hercegovina, a dalších.

 

Doba se ale mění a tak i my se přizpůsobujeme požadavkům trhu. Stáváme se systémovým integrátorem se zaměřením na zákazníky státní správy. Naším primárním zaměřením zůstávají i nadále telekomunikace, avšak s důrazem na bezpečnost a zabezpečení přenosu informací. Nezůstáváme jen u jednoho výrobce, jsme otevřeni novým technologiím od různých výrobců, které si pečlivě vybíráme, což umožňuje větší variabilitu při plnění požadavků zákazníků. Proto vedle hlasové komunikace a videokonferencí jsou v našem portfoliu zařízení pro utajený certifikovaný i necertifikovaný přenos dat, IDS/IPS systémy, firewally a v neposlední řadě i úpravy komerčních zařízení pro certifikaci dle TEMPEST standardů. 

 

Stále více se orientujeme na bezdrátové technologie. Jsou to především spoje typu point-to-point (mikrovlnné spoje) nebo sítě point-to-multipoint (WLAN, WiMAX, LTE). Úzce spolupracujeme s našimi významnými zákazníky na implementaci MESH technologie do jejich sítí.

 

Můžeme pracovat i na „citlivých“ projektech u nás i v zahraničí, naše společnost i jednotliví pracovníci jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem na stupeň utajení „Tajné“. Klademe důraz na kvalitu - jsme držiteli certifikátů ISO. Naši pracovníci prochází každoročně školeními a certifikacemi u jednotlivých výrobců technologií. V období od 1. února 2011 do 30.11.2013 byla systematicky realizována školení včetně certifikací v rámci projektu odborného vzdělávání zaměstnanců společnosti. 

Tento projekt byl podpořen dotací z Operačního programu Praha – Adaptabilita 1 - Podpora rozvoje znalostní ekonomiky a byl zaměřen na zvýšení adaptability zaměstnanců společnosti a konkurenceschopnosti společnosti.

 

V období od 1. března 2015 do 31. října 2015 proběhne v naší společnosti prostřednictvím Úřadu práce České republiky, krajské pobočky pro hl. město Prahu, v rámci projektu CZ.1.04/2.1.00/70.00061Odborná praxe pro mladé do 30 let v Praze“.

Tento projekt je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

 

Zákazníkům nabízíme komplexní servis – máme projekční kancelář, materiálně-technické zázemí, skladovací prostory, vlastní montážní kapacity, certifikovaná školicí střediska v Praze a v Brně.

 

V tomto krátkém úvodu není v našich silách zmínit všechny důležité a významné zakázky a zákazníky, proto si „prolistujte“ naše stránky. Pokud byste snad nenašli to, co hledáte, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

 

 

 


Naší prioritou je Vaše spokojenost.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.