MESH sítě

Mesh sítě povyšují mobilitu na vyšší úroveň. Bezdrátové sítě MESH jsou autokonfiguračním a autonomním systémem založeným na standardech Wi-Fi. Kromě kmitočtů 2,4 GHz a 5 GHz využívá i frekvenční pásmo 4,5 – 5 GHz.

 

MESH

  Tento typ sítě je vhodný především pro:

 

  • nasazení v integrovaném záchranném systému (HZS, ZZS, apod.)
  • nasazení pro potřeby policie
  • nasazení pro potřeby speciálních jednotek
  • vojenské účely

 

Klíčové vlastnosti

  • autonomní a autokonfigurační síť
  • maximální bezpečnost (šifrování AES256, FIPS140-2)
  • uživatelská jednoduchost
  • bezkonkurenční rychlost nasazení
  • vysoká přenosová rychlost

 

 

 

MESH rádia jsou primárně navržena pro vojenské použití a splňují proto příslušné standardy bezpečnosti a odolnosti a jsou tak vhodná pro nasazení ve zhoršených provozních a klimatických podmínkách. Integrované GPS přijímače umožňují sledování (tracking) jednotlivých uživatelů a vozidel s možným propojením do tracking aplikací, jako jsou FalconView nebo nadstavby Google Earth.

Každý nový účastník, připojený do sítě MESH, rozšiřuje pokrytý prostor a zvyšuje tak spolehlivost a robustnost MESH sítě.
MESH rádia jsou standardně vybavena dvěma rádii s MIMO technologií. Každé rádio může pracovat v jiném kmitočtovém pásmu. Takto mohou být MESH rádia zkonfigurována pro současné poskytování  Wi-Fi sítě. Celou síť je pak možné si představit jako přístupovou síť Wi-Fi připojenou do páteřní sítě MESH.

 

U všech spojení se neustále kontroluje kvalita a dostupnost a na základě těchto parametrů dochází k okamžité optimalizaci trasy pro přenos dat. Díky použití sofistikovaného HW řešení má zařízení i přes velký výpočetní výkon velmi nízké energetické nároky.

 

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Neomezená mobilita

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.