Přístupové sítě

Kvalitní a spolehlivá infrastruktura je nezbytným základem jakéhokoli IT řešení. Při stále rostoucích požadavcích na flexibilitu, univerzálnost, bezpečnost a dostupnost služeb rostou i nároky na přístupové datové sítě. Navrhujeme jak ethernetové přístupové sítě využívající pevnou metalickou/optickou infrastrukturu, tak i profesionální bezdrátové sítě Wi-Fi.


Jsme schopni nabídnout i speciální přístupové sítě s prvky technologie DSL, pomocí kterých je možné využít stávající metalická párová vedení. V praxi se nejčastěji setkáváme s koexistencí různých typů přístupových sítí, kdy zákazník má vybudovanou strukturovanou kabeláž a chce využít profesionální "Wi-Fi" jako doplnění stávající infrastruktury. Vysokého stupně mobility samozřejmě nelze dosáhnout klasickými drátovými sítěmi. V nových budovách je přístup spíše opačný, kdy se metalické/optické přístupové sítě využívají jako doplnění bezdrátové technologie (serverovny, datová centra, pevné stolní PC, apod...).

 

 Potřebujete mít pro svou práci:

 • e-mail, kalendář, kontakty?
 • sdílet dokumenty s kolegy?
 • spolupracovat v týmu?
 • přístup do informačního systému společnosti?
 • využívat účetní systémy, apod.?

 

 

Chcete zefektivnit práci vašich zaměstnanců a především snížit vaše náklady

na vybudování nové nebo rozšíření stávající sítě?

 

Máte více poboček a chcete mezi nimi zajistit mobilitu?

Nabízíme

komplexní datové přístupové sítě navržené podle vašich konkrétních potřeb, které mohou být sestaveny např. z následujících prvků a technologií:

 

Bezdrátové přepínače pro WLAN (WiFi) sítě

Moderní profesionální bezdrátové přístupové sítě založené na technologii podporující standardy Wi-Fi 802.11a,b,g,n, které splňují nejnáročnější požadavky. Námi navrhované sítě jsou rychlé (až 600 Mbit/s), stabilní, vždy dostupné a oproti ostatním dosahují vysokého stupně zabezpečení s centrálním řízením a správou. S našimi nejnovějšími přístupovými body můžete zajistit pokrytí různých frekvenčních pásmech, což výrazně zvyšuje robustnost a bezpečnost sítě při minimálních nákladech.

Propojením námi navrhovaných sítí vzniká homogenní síť, kde ani nepoznáte, kde jste připojeni a přitom máte na svém tabletu, notebooku či mobilním telefonu k dispozici široké spektrum služeb jako u svého stolního PC. Bezdrátové přístupové body, které také nabízíme pro komplexní bezdrátová řešení, jsou malé, lehké, snadno a bezpečně rozmístitelné kdekoli budete potřebovat. Jsou k dispozici typy pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o produktovou řadu Alcatel-Lucent OmniAccess.

 

 

 

                         Wi-Fi

mobilní - moderní - dostupná - univerzální - spolehlivá - efektivní - bezpečná

 

Každý vyžaduje jiný stupeň mobility, má jiné nároky na síť, a proto i náš přístup je velmi individuální a každé řešení je originální.

 

 

 

"Klasické" přepínače (switch) a směrovače (router)

Nabízíme produkty v úrovních L2, L2+ i  L3. Přepínače jsou stohovatelné nebo nabízíme modulární šasi. Je samozřejmě možné využívat rychlosti od 10 Mb/s  po 10 Gb/s. Dané typy nabízí řešení pro oblasti Edge, Aggregation i Core.

 

Prvky přenosové technologie DSL

Budete-li potřebovat pro přenos dat, resp. IP sítě, využít stávající metalické kabely, nabízíme přenosové technologie DSL založené na standardu 803.2ah (2BASE-TL). Tímto je možné přenášet symetrická data až na vzdálenost 5 km bez použití opakovačů. Maximální oboustranná rychlost po dvou párech je 5,7 Mb/s a dále je možné sdružování párů pro navýšení přenosové rychlosti. Tyto prvky poskytují vysokou spolehlivost a výkonnost včetně automatického řízení rychlosti na základě trvalé analýzy vedení. Takto lze vytvořit v 1U zařízení až 40 párů a stohovat až 5 přepínačů. Lze vytvářet jak hvězdicové infrastruktury, tak point-to-point spoje. Tyto vlastnosti nabízí produkty Alcatel-Lucent 153x a Alcatel-Lucent 152x.

DSL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Získáte

 • individuální přístup
 • hospodárné a efektivní řešení navržené přesně podle vašich požadavků
 • mobilitu uživatelů
 • efektivní využití stávajících metalických vedení
 • dostupnost a uživatelský komfort
 • zabezpečení informací i uživatelských zařízení
 • univerzálnost
 • centrální správu a dohled

 

Datová infrastruktura vyžaduje také nástroje pro správu a dohled.

 

 

Univerzální a bezpečné řešení

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.