Zajištění bezpečnosti informací

Nedílnou součástí řízení a implementace ICT je zajištění dostatečné úrovně bezpečnosti a ochrany dat.

 

Prakticky denně narůstají bezpečnostní hrozby na straně jedné a také i způsoby ochrany dat na straně druhé. Proto také skutečnost ztráty elektronických dat nebo jejich kompromitace je stále aktuálnější.

 

Není proto náhodou, že se naše aktivity právě na tuto oblast dlouhodobě a cílevědomě zaměřují. Projevuje se to i v rozsahu oprávnění a certifikátů naší společnosti a našich zaměstnanců.

 

Společnost ATS-TELCOM PRAHA a.s. je nositelem oprávnění NBÚ pro stupeň utajení TAJNÉ. Totéž se týká všech klíčových zaměstnanců společnosti. Certifikáty společnosti ATS-TELCOM PRAHA a.s. dokládají, že ochraně informací i pracovního prostředí a procesům je věnována trvalá a intenzivní pozornost (jsme nositeli certifikátů: ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN ISO/IEC 27001:2006, ČSN EN ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2008, ČSN ISO/IEC 20000 -1:2006, NATO AQAP 2110 ED 3/2009, ČSN ISO/IEC 15504:2005 a ČSN ISO 10006).

V rámci zajišťování a podpory bezpečnosti informačních aktiv se zaměřujeme především na následující oblasti:

 

  • implementace technologií a služeb, odpovídajících současným legislativním požadavkům a mezinárodním bezpečnostním standardům
  • poskytování služeb certifikovaných krypto prostředků
  • budování bezpečných komunikačních bran, systémů provozního a bezpečnostního monitoringu
  • naplnění operačních požadavků klientů v oblasti dosahování včasné reakce na kybernetické bezpečnnostní události a incidenty
  • budování integrovaných bezpečnostních a operačních center na míru

            

Ochrana informačních systémů a informací, zabezpečení přístupu, autentizace uživatelů, kryptografické technologie, integrita dat, ......

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.