Zabezpečená komunikace

Při provozování a správě komunikačních a informačních systémů je jedním z prvořadých požadavků ochrana informací. V případě utajovaných informací ve smyslu zákona č. 412/2005 Sb. je jejich ochrana povinností. Nabízíme vám profesionální řešení komunikační bezpečnosti jak v IP datových sítích, tak v prostředí mobilních sítí.

ATS-TELCOM PRAHA a.s. nabízí IP kryptografický systém Cryptel®-IP společnosti THALES Norway AS pro komplexní ochranu dat v IP sítích. Pro ochranu hlasu a datových souborů především v mobilních sítích nabízíme kryptografický systém Tiger® XS a Panthon od společnosti SECTRA Communications AB.

 

Jsme autorizovanými a výhradními zástupci těchto společností v ČR. 

                                                              
Utajení hlasu   Utajení datových přenosů v IP síti

Nabízené kryptograrfciké systémy jsou určeny pro ochranu utajovaných informací podle platného zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, a jsou určeny pro státní orgány České republiky.

Ke všem nabízeným systémům zajišťujeme komplexní uživatelskou podporu:

- návody k obsluze v českém jazyce,

- školení obsluh kryptografických prostředků a správců kryptografických systémů v českém jazyce se školicí dokumentací v českém jazyce,

- servis a komplexní uživatelskou podporu při projektování, nasazování a provozování kryptografických prostředků a systémů.

Nabídka technologií od firmy THALES Norway AS a SECTRA Communications AB

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.