Utajení přenosu dat s protokolem IP

Pro utajení dat, přenášených v datových sítích LAN a WAN s protokolem IP, nabízíme kompletní IP kryptografický systém Cryptel®-IP, kterého jsme výhradním dodavatelem v ČR. Tento systém představuje ucelené bezpečnostní řešení, které je sestaveno podle vašich potřeb a sestává z následujících komponent:

 

IP kryptografické prostředky

  • TCE 621 - určený pro on-line kryptografickou ochranu informací přenášených rychlostí do 10 Mbit/s (certifikát NBÚ)
  • TCE 621/B - určený pro on-line kryptografickou ochranu informací přenášených rychlostí do 100 Mbit/s (certifikát NBÚ)
  • TCE 621/C - určený pro on-line kryptografickou ochranu informací přenášených rychlostí do 1000 Mbit/s (certifikát NBÚ)
  • TCE 621/M  - miniaturizovaná a zodolněná verze odvozená z TCE 621/B, určená do polních vojenských systémů
  • TCE 621 Dual Mode - odvozený z TCE 621/B nebo TCE 621/C a obsahuje dva nezávislé kryptografické algoritmy (pro NATO a národní použití)  
  • TCE 621 CZ - česká verze kryptografických prostředků, odvozených z TCE 621/B (certifikát NBÚ) nebo TCE 621/C (certifikát NBÚ), obsahující kryptografický algoritmus pro národní použití

Síťové a klíčové managementy pro IP kryptografické prostředky

  • TCE 671 Gen2 - středisko pro správu a distribuci kryptografických klíčů pro kryptografické prostředky TCE 621A, TCE 621/B, TCE 621/C, TCE 621/M a TCE 621 DualMode
  • TCE 671 / CZ - středisko pro správu a distribuci kryptografických klíčů pro kryptografické prostředky TCE 621 B/CZ, TCE 621 C/CZ a TCE 621 DualMode
  • TCE 114 - středisko pro off-line generování kryptografických klíčů pro kryptografické prostředky Cryptel®-IP

Systém elektronické distribuce kryptografických klíčů

Jsme autorizovaným a výhradním zástupcem společnosti THALES Norway v ČR. 
Nabídka produktů firmy THALES Norway AS

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.